27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2016 | B'
na odwrociu opisany: ' "K-1" | Beata Basińska | 2016 r.'
ID: 57991