27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

akryl/płótno, 72 x 53 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Pieczyńska | "Hotel Colony" | 02/18 Warszawa'
ID: 58041