27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej, pozłotnictwo/płótno, 100 x 80 cm
opisany na odwrociu 'Havana. Cuba. A. Mysiorska '18 '
ID: 58075