27 marca 2018 godz. 19:00

Mirella Stern (ur. 1971, Toruń)
Gruby, gruby...A może ja chcę być gruby, 2018 r.
Cena wylicytowana: 9 500 zł
59

Cena wylicytowana: 9 500 zł

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: ' "Gruby, gruby...Może ja | chcę być gruby" 2018 | Mirella Stern'
ID: 58090