27 marca 2018 godz. 19:00

Marta Bilecka (ur. 1975, Łódź)
Golden Genesis, 2017 r.
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Golden Genesis, 2017 r.

Cena wylicytowana: 1 700 zł

akryl/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2017 | "GOLDEN GENESIS" '
ID: 57995