27 marca 2018, godz. 19:00

Wacław Sporski
Dziewczynka z kotem, 2017 r.
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Wacław Sporski
Dziewczynka z kotem, 2017 r.

Cena wylicytowana: 4 200 zł

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'WSporski'
na odwrociu opisany: 'W. Sporski | -dziewczynka z | kotem- | p/o 50 x 70 | 2017 | W.Sporski'
ID: 57628

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog

Wszystkie obiekty z aukcji

Edward Dwurnik

Czerwone tulipany, 2011

Cena: 10 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 4 000 zł

Edward Dwurnik

Zamek, 2012

Cena: 4 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 4 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 4 000 zł

Edward Dwurnik

Łódź, 1995 r.

Cena: 30 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 4 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 4 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 10 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Trzech Krzyży, 2012 r.

Cena: 20 000 zł

Edward Dwurnik

Plac Zamkowy, 2012

Cena: 20 000 zł

Edward Dwurnik

Idealne miasto - Warszawa, 2005 r.

Cena: 50 000 zł

Edward Dwurnik

Z cyklu "Morze", 1992 r.

Cena: 17 000 zł

Edward Dwurnik

Z cyklu "Morze", 1992 r.

Cena: 17 000 zł

Edward Dwurnik

Białystok, 1992

Cena: 45 000 zł

Edward Dwurnik

Suwałki, 1992 r.

Cena: 45 000 zł

Edward Dwurnik

Pomarańczowe tulipany, 2011 r.

Cena: 10 000 zł

Edward Dwurnik

Żółte tulipany, 2012

Cena: 6 000 zł

Edward Dwurnik

Czerwone tulipany, 2012

Cena: 16 000 zł

Edward Dwurnik

Grudziądz, 2009

Cena: 5 000 zł

Edward Dwurnik

CWKS Legia, 2011

Cena: 15 000 zł

Edward Dwurnik

Morze czerwone, 2006

Cena: 5 500 zł

Edward Dwurnik

Most Siekierkowski, 2012

Cena: 3 600 zł

Edward Dwurnik

Zamek, 2012

Cena: 3 600 zł

Edward Dwurnik

Żółte tulipany, 1992 r.

Cena: 6 200 zł

Wszystkie wybrane obiekty

Cała strona - pionowo Cała strona - poziomo Miniaturki