27 marca 2018 godz. 19:00

Gossia Zielaskowska (ur. 1983, Poznań)
Bubble Gum, dyptyk, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Bubble Gum, dyptyk, 2018 r.

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 120 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CK Zamek 2018 Poznań ''BUBBLE GUM''(cz. 1/2) Gossia Zielaskowska'
ID: 57979