27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł
44

Cena wylicytowana: 2 600 zł

technika mieszana/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d. 'AAKRUTUL | 2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2018 | AK'
ID: 58285