19 marca 2019 godz. 19:00

Tomasz Niemann (ur. 1971)
Zaproszenie na wczoraj, 2019 r.
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Tomasz Niemann (ur. 1971)

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/płótno, 150 x 125 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ''ZAPROSZENIE NA WCZORAJ' | 2019 r. | Tomasz Niemann'
ID: 68306