19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl, olej, tempera/płyta, 160 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MAJCHRZAK | THE CHOICE 2017'
ID: 68222