19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2018'
na odwrociu opisany: '"SPOJRZENIA" | ADAM WĄTOR | 2018'
ID: 66933