19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański, 2017, olej na płótnie, Warszawa'
ID: 68050