19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'JP | 2019'
sygn. p.d. 'JP | 2019'
ID: 68105