19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

akryl, technika własna/płótno, 60 x 110 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2018 | RUST'
ID: 68213