19 marca 2019 godz. 19:00

Marek Pękacz (ur. 1985, Barlinek)
Pięć spojrzeń, 2018 r.
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Pięć spojrzeń, 2018 r.

Cena wylicytowana: 8 000 zł

akryl/płótno, 125 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany w świetle UV: 'Marek Pękacz | 2018'
ID: 68403