19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 50 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA KORWIN-KOCHANOWSKA | NA WYSPIE WOLIN/ | ON THE ISLAND OF WOLIN | AKRYL / PŁÓTNO 2018'
ID: 68091