19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW'
ID: 68337