19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'UK-K'
na odwrociu opisany: 'U. KORWIN-KOCHANOWSKA'
ID: 68142