19 marca 2019 godz. 19:00

Anna Zalewska (ur. 1985, Poznań)
Echa przeszłości, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Echa przeszłości, 2018 r.

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echa przeszłości" Anna Zalewska 2018'
ID: 68138