19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2018 | 2019'
ID: 68401