19 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA KOMBOR | "Deja vu" | 2019'
ID: 68399