27 września 2018 godz. 19:00

Katarzyna Frankowska (ur. 1988, Złocieniec)
Noc: kobieta kończy bieg, 2015 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA FRANKOWSKA | "NOC: KOBIETA KOŃCZY BIEG" 2015 | AKRYL NA PŁÓTNIE 70 x 100'
ID: 62718
  • – Katarzyna Frankowska, Lubcie się, Galeria M, Wrocław, Noc Muzeów
  • 14-24.05.2016
  • – VII Ogólnopolska wystawa Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych
  • 2015, Zbrojownia Sztuki, Gdańsk, 17.07-23.08.2015
  • -Katarzyna Frankowska, Ja to ktoś inny, Galeria MD_S, Wrocław, 14.07.2015