27 września 2018 godz. 19:00

Katarzyna Środowska (ur. 1971, Warszawa)
Koń nie żyrafa, nie płonie tylko się wietrzy, 2018 r.
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'
na odwrociu opisany: '"KOŃ NIE ŻYRAFA, NIE PŁONIE TYLKO SIĘ WIETRZY" | ŚRODOWSKA 2018 l 30 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 rok | 100 x 130 cm | Katarzyna Środowska'
ID: 62745