24 września 2019 godz. 19:00

Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)
Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev '11, 2019 r.
Cena wylicytowana: 4 000 zł
48
Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)

Cena wylicytowana: 4 000 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Madame Ev '11 SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2019 | OIL ON CANVAS 120 x 120 | #5117'
ID: 74532