24 września 2019 godz. 19:00

Łukasz Wyśmierski (ur. 1989, Żnin)
Z cyklu 'Przestrzenie', Bez tytułu, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Wyśmierski 2019'
ID: 74511