24 września 2019 godz. 19:00

Magdalena Libero (ur. 1980 r., Szczecin)
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2019 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "MATKA" | AKRYL I KREDKA | 50 x 50 CM | 2019'
ID: 74265