24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany na odwrociu: 'Robert Miedziocha'
ID: 74216