24 września 2019 godz. 19:00

Konrad Oleksiak (ur. 1995, Mysłowice)
W słońcu się topi, 2019 r.
Cena wylicytowana: 4 000 zł
W słońcu się topi, 2019 r.

Cena wylicytowana: 4 000 zł

olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Konrad | Oleksiak | 2019'
ID: 73110