24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

akryl/płótno, 110 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA KOMBOR | TRANSFORMACJA, 2019'
ID: 74255