24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "SUBSTANCJA III" 2019'
ID: 72349