24 września 2019, godz. 19:00

Joanna Półkośnik (ur. 1981, Hajnówka)
Spokój, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Spokój, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Półkośnik "Spokój" 2019 40 x 50 cm'
ID: 73066