24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SIGNS | BEATA FILIPOWICZ | 2016'
ID: 72389
  • – Beata Filipowicz, “Unlimited / Bez granic”, Galeria Otwarta, Wrocław, 5-28.02.2016