24 września 2019 godz. 19:00

Janusz Kulikowski
Sierpień 1940, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Janusz Kulikowski
Sierpień 1940, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akwarela/papier, 39 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'JKulikowski 19'
opisany na passe-partout: 'Janusz Kulikowski | 2019 | "AUGUST 1940"'
ID: 73062