24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płyta, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany...: 'Monika Izdebska 2018'
ID: 74201