24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

brąz, granit, szkło, 30 x 20 x 22 cm
sygnowany, datowany i numerowany na spodzie: 'Koclęga | 2019 | 1/10'
hologram autorski u dołu
ID: 74308