24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 700 zł
53

Cena wylicytowana: 1 700 zł

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'
ID: 74302