24 września 2019 godz. 19:00

Magdalena Szyszkowska (ur. 1972, Lublin)
Pamiętaj o perłach, 2018 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Pamiętaj o perłach, 2018 r.

Cena wylicytowana: 1 200 zł

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MS 2018'
na odwrociu opisany: 'MAGDALENA SZYSZKOWSKA | "Pamiętaj o perłach" | AKRYL / 2018'
ID: 72355