24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2019'
ID: 74247