24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl, olej, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA WÓJTOWICZ | "MY...II" | TECHN: AKRYL, KOREKTOR, | OLEJ NA PÓŁTNIE | 100 X 100 | 2018 R.'
ID: 74471