24 września 2019 godz. 19:00

Aleksandra Mysiorska (ur. 1985, Pisz)
Mazurskie leśne jeziorka, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
62

Cena wylicytowana: 1 900 zł

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'mazurskie leśne jeziorka | A. Mysiorska '19'
ID: 74280