24 września 2019, godz. 19:00

Romuald Musiolik (ur. 1973, Rydułtowy)
Ludzie Gospel, 2018 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
59
Ludzie Gospel, 2018 r.

Cena wylicytowana: 3 500 zł

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Romuald Mulk 2018'
ID: 73109