24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 500 zł

Cena wylicytowana: 3 500 zł

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2019 r. | ...tam.'
ID: 74256