24 września 2019 godz. 19:00

Andrzej Sobiepan (ur. 1982, Braniewo)
Hiperpowierzchnia 1/1/7, 2019 r.
Cena wylicytowana: 6 500 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

technika własna/płyta MDF, 67 x 67 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Sobiepan | Hiperpowierzchnia | 2019'
ID: 73095