24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

akryl, technika własna/płótno, 40 x 60,5 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'AAKRUTUL2019 | FLØT'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2019 | FLØT'
ID: 74251