24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł
51

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 74 x 160 cm
sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'
na odwrociu opisany: '"FLAMINGOS II, 2019 | Anna P. Pszonka"'
ID: 73143