24 września 2019 godz. 19:00

Kat Garstka (ur. 1977)
Dziewczyna z perłą, 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Kat Garstka (ur. 1977)
Dziewczyna z perłą, 2019 r.

Cena wylicytowana: 2 800 zł

akryl/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Kat Garstka'
opisany na odwrociu: 'Kat Garstka | r. 2019 | Dziewczyna z perłą | Dívka s perlou | Girl with a pearl'
ID: 73105