24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

flamaster/papier, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Filip Moszant | DTS1 | 2017'
ID: 73046