24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA VII 19."
ID: 73063