24 września 2019 godz. 19:00

Monika Mrowiec (ur. 1991, Opole)
Delikatność księżycowej nocy, 2019 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
52

Cena wylicytowana: 3 500 zł

akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Mm'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2019 ROK | "DELIKATNOŚĆ KSIĘŻYCOWEJ | NOCY"'
ID: 74258