24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'COSTA DORADA | 70 x 100 cm, 2019 r. | MKępka'
ID: 74304